Головна <КРУЇЗИ

КРУЇЗИ

Морські круїзи

Подорож на лайнері по морю приваблює безліч туристів, тому що за весь час плавання можна побувати в декількох країнах, на кораблі велика концентрація розваг і можливість побачити прекрасні морські простори.

На круїзних лайнерах, як правило, подорожують кілька тисяч чоловік. У такій величезній кількості людей ви неодмінно знайдете собі друзів і однодумців.

На кожен день подорожі передбачена різноманітна розважальна програма. Наприклад, круїзи по Середземному морю насичені різними розважальними заходами для різних культур.

 

  

Переваги круїзних подорожей

Цей не новий вид подорожей, але він здатний подарувати туристу враження, які не можна буде порівняти з чим-небудь ще.

  •  Якщо ви зібралися подорожувати на круїзному лайнері, то поїздку можна порівняти з проживанням в 5-зірковому готелі. Різниця лише в тому, що ви перебуваєте на воді.
  • Багато кораблів мають кілька палуб, на яких можна знайти басейни, ресторани, бари, дискотеки, казино, тренажерні зали, а також SPA-центри. Навіть якщо подорож буде довгою, то вам буде чим зайнятися.
  • На багатьох круїзних лайнерах існує система «все включено», тому ціни на круїзи не можуть бути низькими. Заплативши один раз за поїздку, ви можете насолоджуватися всім, що є на кораблі.
  • Вибравши круїзну подорож, ви будете насолоджуватися самим процесом. Ви побачите приголомшливі сходи та заходи сонця, а також безмежні водні простори.
  • Находячись на борту корабля, ви завжди будете поінформовані про всі події. У вашу каюту щодня будуть приносити брошури про заходи, екскурсії та погодні умови. Також люб’язні співробітники екіпажу завжди готові допомогти туристам.
  • Часто круїзні подорожі припускають зупинки в портах різних міст. Не можна забувати і про те, що вам не потрібно постійно носити весь багаж з собою. Беріть тільки найнеобхідніше, а решту речей чекатимуть вас в каюті.
  • Відправлення з портів відбувається з різних країн світу в тому числі і з України (Одеса) та  підходять для туристів різних категорій. Така подорож підійде молоді, сім’ям з дітьми, підліткам, літнім людям або одинакам, кожен знайде на круїзному лайнері щось для себе
  • Від поїздки на лайнері можуть відмовитися лише люди, які мають морську хворобу. Однак нові судна мають сучасну систему стабілізації. У них ви будете почувати себе набагато комфортніше. Навіть якщо почнеться сильний вітер і качка на хвилях буде помітна, то на допомогу завжди прийдуть лікарські препарати (Драмамін), народні засоби (чай з імбиром і яблука), а також прогулянка по палубі.
  • Все це залишить найприємніші спогади у Вашій пам’яті, і Ви з захватом будете ділитись враженнями з Вашими рідними та близькими.